info@superpralnia.pl
17 22 28 041
Sędziszów Młp., ul. Fabryczna 11B (obok Paged Meble)

 

pralnia ropczyce

Super Pralnia oferuje swoim klientom usługi związane z drobnymi poprawkami krawieckimi takim jak: skracanie, przyszywanie guzików, zamków itp. Oferujemy ekspresowe wykonanie usługi i konkurencyjne ceny.

 

 

 

 

 

 

 

 

pralnia Ropczye

Artykuły ze skóry są ważnym elementem naszej garderoby i zasługują na największą uwagę tak w momencie zakupu jak i w trakcie ich używania i konserwacji. Czyszczenie tych artykułów zatem, powinno być powierzone wyspecjalizowanym pralnią, które będą w stanie zachować ich pierwotne piękno i świeżość.
Super pralnia oferuje profesjonalne usługu w zakresie:

  • czyszczenia chemicznego i prania wodnego (system IBW) wszystkich gatunków skór;
  • farbowanie i impregnacje wszystkich gatunków skór.

 

 

 

 

 

pralnia ropczyceW zakresie usług Super Pralnia oferuje również serwisowanie odzieży roboczej. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie dostarczenia do zakładu odzieży, a następnie jej serwisowaniem. Odzież jest bezpłatnie odbierana i dostarczana. W ramach usługi Super Pralnia oferuję wszelkie naprawy związane z naturalnym zużyciem odzieży roboczej.
W przypadku zainteresowania, prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

 

 

 

 

 

 

pralnia Ropczyce

Technologia pralni
Pranie chemiczne przeznaczone jest do prania odzieży nie nadającej się do prania wodnego. Technologia zakładu opiera się na praniu wyrobów odzieżowych w niepalnych rozpuszczalnikach chlorowanych w hermetycznym, bezwylotowym agregacie piorąco - suszącym. Jest to tzw. technologia ekologiczna, gdyż nie wymaga wylotów oparów z maszyny na zewnątrz (także na zewnątrz budynku). Opary powstające w procesie suszenia są wymrażane (przez specjalne chłodziarki), a tym samym skroplone i zwrócone do zbiorników agregatu.

Czytaj więcej Ekologiczna pralnia chemiczna  

pralnia Ropczyce

Super pralnia świadczy usługi profesjonalnego czyszczenia dywanów. Posiadamy profesjonalny sprzęt do czyszczenia dywanów jak i tapicerek.


Proces czyszczenia składa się z następujących kroków:

1) Krok pierwszy: trzepanie
W przypadku dywanów odkurzanie, nawet połączone z podnoszeniem runa, nie wystarczy do usunięcia zabrudzeń nierozpuszczalnych. Dywan wymaga wytrzepania, a to jest niemożliwe bez odpowiedniego urządzenia trzepiącego. Dywan układa się na specjalnej rolowanej kratce o wymiarach około 3x4 m, a następnie przesuwa się po nim urządzenie Tersus Badger, wytwarzające ponad 40 000 wibracji na minutę.

Czytaj więcej Pranie i czyszczenie dywanów i tapicerek  

pralnia rocpzyceProces technologiczny prania wodnego, jest wykonywany w zakładzie pralniczym i składa się z następujących etapów:

1. Znakowanie identyfikacyjne przeprowadzane jest w celu późniejszego zidentyfikowania i ustalenia przynależności danej garderoby bądź przedmiotu do określonego zlecenia, a także kontroli czasu całego cyklu technologicznego danego produktu.

2. Sortowanie bielizny ma na celu stworzenie partii bielizny jednorodnej pod względem wymaganej metody prania. Ta czynność jest wykonywana ręcznie.

Czytaj więcej Pranie wodne  

pralnia wodna w Ropczycach

W swojej ofercie oferujemy również usługę magla, która stanowi podstawową usługę w zakresie prasowania wszelkiego typu pościeli, obrusów, poszewek. Posiadamy magiel o szerokości 2 m – szerokość robocza. Pozwala nam to na wykonanie usług bez zagięć. Wyprasowana pościel jest idealnie wyprasowana.